Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia, — 400ml
As of 30 Sept 2026, Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia, 400ml is cheapest at Asda at £2.63 (£6.58/1 L) in United Kingdom.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: £2.63 at Asda (30 Sept); highest: £2.63 — currently £2.63 at Asda. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- £0.66/100ml
- Average
- £0.66/100ml
- Highest
- £0.66/100ml
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Garnier Ultimate Blends | 400ml | £2.63 | £0.66/100mlBest | In stock | 30 Sept | |
| Garnier Ultimate Blends | 400ml | £2.63 | £0.66/100ml | In stock | 30 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
AsdaPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia, 400ml cheapest?
- Asda has the lowest price at £2.63 (£6.58/1 L).
- What is the unit price of Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia, 400ml?
- Priced per 100ml. Asda offers the best value at £0.66/100ml.
- What is the lowest price ever for Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia, 400ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Garnier Ultimate Blends Coconut Milk & Macadamia, 400ml is £2.63 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £2.63 at Asda.