Young's Chip Shop Fish — 400g

As of 30 Sept 2026, Young's Chip Shop Fish 400g is cheapest at Asda at £2.37 (£5.93/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £2.37 at Asda (30 Sept); highest: £2.37 — currently £2.37 at Asda. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£2.37
Average
£2.37
Highest
£2.37
Lowest ever
£2.37 · Sep '26
Highest ever
£2.37 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Young's

    Young'sCheapest

    Young's Chip Shop Fish · 400g

    £5.93/1kg£2.37Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Young's

    Young'sCheapest

    Young's Chip Shop Fish · 400g

    £5.93/1kg£2.37Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Young's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Young's Chip Shop Fish 400g cheapest?
Asda has the lowest price at £2.37 (£5.93/1 kg).
What is the unit price of Young's Chip Shop Fish 400g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.59/100g.
What is the lowest price ever for Young's Chip Shop Fish 400g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Young's Chip Shop Fish 400g is £2.37 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £2.37 at Asda.