Carlos Pepperoni Pizza Subs — 0.26kg

As of 30 Sept 2026, Carlos Pepperoni Pizza Subs 0.26kg is cheapest at Aldi UK at £0.99 (£3.81/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £0.99 at Aldi UK (30 Sept); highest: £0.99 — currently £0.99 at Aldi UK. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£0.99
Average
£0.99
Highest
£0.99
Lowest ever
£0.99 · Sep '26
Highest ever
£0.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Carlos

    CarlosCheapest

    Carlos Pepperoni Pizza Subs · 0.26kg

    £3.81/1kg£0.99Aldi UK

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Carlos

    CarlosCheapest

    Carlos Pepperoni Pizza Subs · 0.26kg

    £3.81/1kg£0.99Aldi UK
1 brand available
Aldi UK
  1. 1Carlos

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Carlos Pepperoni Pizza Subs 0.26kg cheapest?
Aldi UK has the lowest price at £0.99 (£3.81/1 kg).
What is the unit price of Carlos Pepperoni Pizza Subs 0.26kg?
Priced per 100g. Aldi UK offers the best value at £0.38/100g.
What is the lowest price ever for Carlos Pepperoni Pizza Subs 0.26kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Carlos Pepperoni Pizza Subs 0.26kg is £0.99 at Aldi UK (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £0.99 at Aldi UK.