Muller Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt — 4 x 115g
As of 30 Sept 2026, Muller Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt 4 x 115g is cheapest at Asda at £1.57 (£3.41/1 kg) in United Kingdom.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: £1.50 at Morrisons (30 Sept); highest: £2.50 — currently £1.57 at Asda. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 4 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- £0.31/100g
- Average
- £0.34/100g
- Highest
- £0.54/100g
Asda · 4 x 115gNow£0.34/100g
Sainsbury's · 4 x 115gLast seen 22 Jul£0.31/100g
Tesco · 100gLast seen 15 Jul£0.54/100g
Tesco · 115gLast seen 15 Jul£0.54/100g
5 prices recorded · 4 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Muller | 4 x 115g | £1.57 | £0.34/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Muller | 4 x 115g | £1.50 | £0.31/100g | In stock | 22 Julout of date · not compared | |
| Muller | 100g | £2.50 | £0.54/100g | In stock | 15 Julout of date · not compared | |
| Muller | 115g | £2.50 | £0.54/100g | In stock | 15 Julout of date · not compared | |
| Muller | 4 perpack | £1.50 | — | In stock | 30 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Asda
Morrisons
Sainsbury's
Tesco- 1
MullerBest
Sainsbury'sCoconut With A Hint Of Vanilla · 4 x 115g£3.13/1kg£1.50Last seen 22 Jul · not compared
AsdaCoconut · 4 x 115g£3.41/1kg£1.57
TescoSmooth Coconut & Vanilla · 100g£5.44/1kg£2.50Last seen 15 Jul · not comparedClubcard
TescoSmooth Coconut & Vanilla · 115g£5.44/1kg£2.50Last seen 15 Jul · not comparedClubcard
MorrisonsCoconut with Vanilla · 4 perpack£1.50
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Muller Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt 4 x 115g cheapest?
- Asda has the lowest price at £1.57 (£3.41/1 kg).
- What is the unit price of Muller Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt 4 x 115g?
- Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.34/100g.
- What is the lowest price ever for Muller Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt 4 x 115g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Muller Light Greek Style Coconut Vanilla Yogurt 4 x 115g is £1.50 at Morrisons (30 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is £1.57 at Asda.
