Jus Rol Cinnamon Swirls — 320g

As of 30 Sept 2026, Jus Rol Cinnamon Swirls 320g is cheapest at Asda at £2.50 (£7.81/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £2.50 at Asda (30 Sept); highest: £2.75 — currently £2.50 at Asda. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price per 100g over time
Lowest
£0.78/100g
Average
£0.78/100g
Highest
£0.78/100g
Lowest ever
£0.78/100g · Sep '26
Highest ever
£0.86/100g · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Jus Rol

    Jus RolCheapest

    Jus Rol Cinnamon Swirls · 320g

    £7.81/1kg£2.50Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Jus Rol

    Jus RolCheapest

    Jus Rol Cinnamon Swirls · 320g

    £7.81/1kg£2.50Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Jus Rol Cinnamon Swirls 320g cheapest?
Asda has the lowest price at £2.50 (£7.81/1 kg).
What is the unit price of Jus Rol Cinnamon Swirls 320g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.78/100g.
What is the lowest price ever for Jus Rol Cinnamon Swirls 320g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Jus Rol Cinnamon Swirls 320g is £2.50 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £2.50 at Asda.