Asda Mini Pizzas Cheesy — 336g

As of 1 Oct 2026, Asda Mini Pizzas Cheesy 336g is cheapest at Asda at £2.50 (£7.44/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £2.50 at Asda (1 Oct); highest: £2.50 — currently £2.50 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£2.50
Average
£2.50
Highest
£2.50
Lowest ever
£2.50 · Oct '26
Highest ever
£2.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Mini Pizzas Cheesy · 336g

    £7.44/1kg£2.50Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Mini Pizzas Cheesy · 336g

    £7.44/1kg£2.50Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Mini Pizzas Cheesy 336g cheapest?
Asda has the lowest price at £2.50 (£7.44/1 kg).
What is the unit price of Asda Mini Pizzas Cheesy 336g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.74/100g.
What is the lowest price ever for Asda Mini Pizzas Cheesy 336g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Mini Pizzas Cheesy 336g is £2.50 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £2.50 at Asda.