Asda Smooth Strawberry Yogurts — 6 x 125g

As of 1 Oct 2026, Asda Smooth Strawberry Yogurts 6 x 125g is cheapest at Asda at £1.50 (£2.00/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.50 at Asda (1 Oct); highest: £1.50 — currently £1.50 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.50
Average
£1.50
Highest
£1.50
Lowest ever
£1.50 · Oct '26
Highest ever
£1.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Smooth Strawberry Yogurts · 6 x 125g

    £2.00/1kg£1.50Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Smooth Strawberry Yogurts · 6 x 125g

    £2.00/1kg£1.50Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Smooth Strawberry Yogurts 6 x 125g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.50 (£2.00/1 kg).
What is the unit price of Asda Smooth Strawberry Yogurts 6 x 125g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.20/100g.
What is the lowest price ever for Asda Smooth Strawberry Yogurts 6 x 125g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Smooth Strawberry Yogurts 6 x 125g is £1.50 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.50 at Asda.

Categories