The Fishmonger Boneless Salmon Fillets · UK — 0.24kg
As of 30 Sept 2026, The Fishmonger Boneless Salmon Fillets · UK 0.24kg is cheapest at Aldi UK at £3.59 (£14.96/1 kg) in United Kingdom.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: £3.59 at Aldi UK (30 Sept); highest: £6.85 — currently £3.59 at Aldi UK. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- £1.43/100g
- Average
- £1.43/100g
- Highest
- £1.43/100g
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| The Fishmonger | 0.48kg | £6.85 | £1.43/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| The Fishmonger | 0.24kg | £3.59 | £1.50/100g | In stock | 30 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Aldi UKPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is The Fishmonger Boneless Salmon Fillets · UK 0.24kg cheapest?
- Aldi UK has the lowest price at £3.59 (£14.96/1 kg).
- What is the unit price of The Fishmonger Boneless Salmon Fillets · UK 0.24kg?
- Priced per 100g. Aldi UK offers the best value at £1.50/100g.
- What is the lowest price ever for The Fishmonger Boneless Salmon Fillets · UK 0.24kg?
- The lowest price OpenOrder has recorded for The Fishmonger Boneless Salmon Fillets · UK 0.24kg is £3.59 at Aldi UK (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £3.59 at Aldi UK.