Asda Cookies & Cream Biscuits — 154g

As of 1 Oct 2026, Asda Cookies & Cream Biscuits 154g is cheapest at Asda at £0.67 (£4.35/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £0.67 at Asda (1 Oct); highest: £0.67 — currently £0.67 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£0.67
Average
£0.67
Highest
£0.67
Lowest ever
£0.67 · Oct '26
Highest ever
£0.67 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Cookies & Cream Biscuits · 154g

    £4.35/1kg£0.67Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Cookies & Cream Biscuits · 154g

    £4.35/1kg£0.67Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Cookies & Cream Biscuits 154g cheapest?
Asda has the lowest price at £0.67 (£4.35/1 kg).
What is the unit price of Asda Cookies & Cream Biscuits 154g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.43/100g.
What is the lowest price ever for Asda Cookies & Cream Biscuits 154g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Cookies & Cream Biscuits 154g is £0.67 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £0.67 at Asda.

Categories