Asda Stir-Fry Mushroom — 320g

As of 30 Sept 2026, Asda Stir-Fry Mushroom 320g is cheapest at Asda at £1.08 (£3.38/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £1.08 at Asda (30 Sept); highest: £1.08 — currently £1.08 at Asda. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.08
Average
£1.08
Highest
£1.08
Lowest ever
£1.08 · Sep '26
Highest ever
£1.08 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Stir-Fry Mushroom · 320g

    £3.38/1kg£1.08Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Stir-Fry Mushroom · 320g

    £3.38/1kg£1.08Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Stir-Fry Mushroom 320g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.08 (£3.38/1 kg).
What is the unit price of Asda Stir-Fry Mushroom 320g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.34/100g.
What is the lowest price ever for Asda Stir-Fry Mushroom 320g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Stir-Fry Mushroom 320g is £1.08 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £1.08 at Asda.