Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta — 68g

As of 2 Oct 2026, Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta 68g is cheapest at Asda at £0.88 (£12.94/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: £0.88 at Asda (2 Oct); highest: £0.88 — currently £0.88 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£0.88
Average
£0.88
Highest
£0.88
Lowest ever
£0.88 · Oct '26
Highest ever
£0.88 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Mug Shot

    Mug ShotCheapest

    Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta · 68g

    £12.94/1kg£0.88Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Mug Shot

    Mug ShotCheapest

    Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta · 68g

    £12.94/1kg£0.88Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Mug Shot

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta 68g cheapest?
Asda has the lowest price at £0.88 (£12.94/1 kg).
What is the unit price of Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta 68g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £1.29/100g.
What is the lowest price ever for Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta 68g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Mug Shot Max Mac & Cheese Pasta 68g is £0.88 at Asda (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £0.88 at Asda.

Categories