Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner — 750ml
As of 2 Oct 2026, Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml is cheapest at Sainsbury's at £2.35 (£3.13/1 L) in United Kingdom.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: £2.35 at Sainsbury's (2 Oct); highest: £2.35 — currently £2.35 at Sainsbury's. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- £2.35
- Average
- £2.35
- Highest
- £2.35
At the average price
7 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
1 brand available
Asda
Sainsbury'sPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml cheapest?
- Sainsbury's has the lowest price at £2.35 (£3.13/1 L).
- How much does Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml cost?
- Prices range from £2.35 to £2.35 across 2 UK supermarkets. The average price is £2.35.
- What is the unit price of Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml?
- Priced per 100ml. Sainsbury's offers the best value at £0.31/100ml.
- Which supermarkets sell Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml?
- Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml is available at Sainsbury's and Asda.
- What is the lowest price ever for Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Domestos Lime Zero Limescale Toilet Cleaner 750ml is £2.35 at Sainsbury's (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £2.35 at Sainsbury's.