Aagrah Karahi Tarka Paste Standard — 270g

As of 4 Oct 2026, Aagrah Karahi Tarka Paste Standard 270g is cheapest at Tesco at £3.30 (£12.22/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: £3.30 at Tesco (4 Oct); highest: £3.30 — currently £3.30 at Tesco. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£3.30
Average
£3.30
Highest
£3.30
Lowest ever
£3.30 · Oct '26
Highest ever
£3.30 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Aagrah Karahi Tarka Paste Standard

    Aagrah Karahi Tarka Paste StandardCheapest

    270g

    £12.22/1kg£3.30Tesco

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Aagrah Karahi Tarka Paste Standard

    Aagrah Karahi Tarka Paste StandardCheapest

    270g

    £12.22/1kg£3.30Tesco
1 brand available
Tesco
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Aagrah Karahi Tarka Paste Standard 270g cheapest?
Tesco has the lowest price at £3.30 (£12.22/1 kg).
What is the unit price of Aagrah Karahi Tarka Paste Standard 270g?
Priced per 100g. Tesco offers the best value at £1.22/100g.
What is the lowest price ever for Aagrah Karahi Tarka Paste Standard 270g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Aagrah Karahi Tarka Paste Standard 270g is £3.30 at Tesco (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £3.30 at Tesco.