Cantu Care for Kids Curling Cream — 227g

As of 1 Oct 2026, Cantu Care for Kids Curling Cream 227g is cheapest at Asda at £4.40 (£19.38/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £4.40 at Asda (1 Oct); highest: £4.40 — currently £4.40 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£4.40
Average
£4.40
Highest
£4.40
Lowest ever
£4.40 · Oct '26
Highest ever
£4.40 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Cantu

    CantuCheapest

    Cantu Care for Kids Curling Cream · 227g

    £19.38/1kg£4.40Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Cantu

    CantuCheapest

    Cantu Care for Kids Curling Cream · 227g

    £19.38/1kg£4.40Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Cantu

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Cantu Care for Kids Curling Cream 227g cheapest?
Asda has the lowest price at £4.40 (£19.38/1 kg).
What is the unit price of Cantu Care for Kids Curling Cream 227g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £1.94/100g.
What is the lowest price ever for Cantu Care for Kids Curling Cream 227g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Cantu Care for Kids Curling Cream 227g is £4.40 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £4.40 at Asda.