Dr. Oetker Sriracha Mayo — 30g

As of 4 Oct 2026, Dr. Oetker Sriracha Mayo 30g is cheapest at Tesco at £0.90 (£30.00/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: £0.90 at Tesco (4 Oct); highest: £0.90 — currently £0.90 at Tesco. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£0.90
Average
£0.90
Highest
£0.90
Lowest ever
£0.90 · Oct '26
Highest ever
£0.90 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Dr. Oetker

    Dr. OetkerCheapest

    Dr. Oetker Sriracha Mayo · 30g

    £30.00/1kg£0.90Tesco

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Dr. Oetker

    Dr. OetkerCheapest

    Dr. Oetker Sriracha Mayo · 30g

    £30.00/1kg£0.90Tesco
1 brand available
Tesco
  1. 1Dr. Oetker

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Dr. Oetker Sriracha Mayo 30g cheapest?
Tesco has the lowest price at £0.90 (£30.00/1 kg).
What is the unit price of Dr. Oetker Sriracha Mayo 30g?
Priced per 100g. Tesco offers the best value at £3.00/100g.
What is the lowest price ever for Dr. Oetker Sriracha Mayo 30g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Dr. Oetker Sriracha Mayo 30g is £0.90 at Tesco (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £0.90 at Tesco.