Asda Cookies & Cream Spread Flavour — 350g

As of 30 Sept 2026, Asda Cookies & Cream Spread Flavour 350g is cheapest at Asda at £2.08 (£5.94/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £2.08 at Asda (30 Sept); highest: £2.08 — currently £2.08 at Asda. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£2.08
Average
£2.08
Highest
£2.08
Lowest ever
£2.08 · Jul '26
Highest ever
£2.08 · Jul '26
Trend
Steady
At the average price

7 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Cookies & Cream Spread Flavour · 350g

    £5.94/1kg£2.08Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Cookies & Cream Spread Flavour · 350g

    £5.94/1kg£2.08Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Cookies & Cream Spread Flavour 350g cheapest?
Asda has the lowest price at £2.08 (£5.94/1 kg).
What is the unit price of Asda Cookies & Cream Spread Flavour 350g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.59/100g.
What is the lowest price ever for Asda Cookies & Cream Spread Flavour 350g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Cookies & Cream Spread Flavour 350g is £2.08 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is £2.08 at Asda.