Barny Milk Baked Bears — 125g

As of 30 Sept 2026, Barny Milk Baked Bears 125g is cheapest at Asda at £1.00 (£8.00/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £1.00 at Asda (30 Sept); highest: £1.00 — currently £1.00 at Asda. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.00
Average
£1.00
Highest
£1.00
Lowest ever
£1.00 · Sep '26
Highest ever
£1.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Barny

    BarnyCheapest

    Barny Milk Baked Bears · 125g

    £8.00/1kg£1.00Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Barny

    BarnyCheapest

    Barny Milk Baked Bears · 125g

    £8.00/1kg£1.00Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Barny

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Barny Milk Baked Bears 125g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.00 (£8.00/1 kg).
What is the unit price of Barny Milk Baked Bears 125g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.80/100g.
What is the lowest price ever for Barny Milk Baked Bears 125g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Barny Milk Baked Bears 125g is £1.00 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £1.00 at Asda.