Ski Smooth 4 x 120g (480g) — 4 x 120g

As of 1 Oct 2026, Ski Smooth 4 x 120g (480g) is cheapest at Asda at £1.40 (£2.92/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.40 at Asda (1 Oct); highest: £1.40 — currently £1.40 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.40
Average
£1.40
Highest
£1.40
Lowest ever
£1.40 · Oct '26
Highest ever
£1.40 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Ski

    SkiCheapest

    Ski Smooth 4 x 120g (480g) · 4 x 120g

    £2.92/1kg£1.40Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Ski

    SkiCheapest

    Ski Smooth 4 x 120g (480g) · 4 x 120g

    £2.92/1kg£1.40Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Ski

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ski Smooth 4 x 120g (480g) cheapest?
Asda has the lowest price at £1.40 (£2.92/1 kg).
What is the unit price of Ski Smooth 4 x 120g (480g)?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.29/100g.
What is the lowest price ever for Ski Smooth 4 x 120g (480g)?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ski Smooth 4 x 120g (480g) is £1.40 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.40 at Asda.

Categories