Pork Farms Porkless Pies Standard — 260g

As of 4 Oct 2026, Pork Farms Porkless Pies Standard 260g is cheapest at Tesco at £3.70 (£14.23/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: £3.70 at Tesco (4 Oct); highest: £3.70 — currently £3.70 at Tesco. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£3.70
Average
£3.70
Highest
£3.70
Lowest ever
£3.70 · Oct '26
Highest ever
£3.70 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Pork Farms Porkless Pies Standard

    Pork Farms Porkless Pies StandardCheapest

    260g

    £14.23/1kg£3.70Tesco

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Pork Farms Porkless Pies Standard

    Pork Farms Porkless Pies StandardCheapest

    260g

    £14.23/1kg£3.70Tesco
1 brand available
Tesco
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pork Farms Porkless Pies Standard 260g cheapest?
Tesco has the lowest price at £3.70 (£14.23/1 kg).
What is the unit price of Pork Farms Porkless Pies Standard 260g?
Priced per 100g. Tesco offers the best value at £1.42/100g.
What is the lowest price ever for Pork Farms Porkless Pies Standard 260g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Pork Farms Porkless Pies Standard 260g is £3.70 at Tesco (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £3.70 at Tesco.