Asda Crunchy & Peppery Radishes — 240g

As of 1 Oct 2026, Asda Crunchy & Peppery Radishes 240g is cheapest at Asda at £0.53 (£2.21/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £0.53 at Asda (1 Oct); highest: £0.53 — currently £0.53 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£0.53
Average
£0.53
Highest
£0.53
Lowest ever
£0.53 · Oct '26
Highest ever
£0.53 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Crunchy & Peppery Radishes · 240g

    £2.21/1kg£0.53Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Crunchy & Peppery Radishes · 240g

    £2.21/1kg£0.53Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Crunchy & Peppery Radishes 240g cheapest?
Asda has the lowest price at £0.53 (£2.21/1 kg).
What is the unit price of Asda Crunchy & Peppery Radishes 240g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.22/100g.
What is the lowest price ever for Asda Crunchy & Peppery Radishes 240g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Crunchy & Peppery Radishes 240g is £0.53 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £0.53 at Asda.