Specially Selected Wafer Thin Ham — 0.12kg

As of 4 Oct 2026, Specially Selected Wafer Thin Ham 0.12kg is cheapest at Aldi UK at £2.29 (£19.08/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: £2.29 at Aldi UK (4 Oct); highest: £2.29 — currently £2.29 at Aldi UK. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

Loading price history…

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Specially Selected

    Specially SelectedCheapest

    Wafer Thin Ham · 0.12kg

    £19.08/1kg£2.29Aldi UK

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Specially Selected

    Specially SelectedCheapest

    Wafer Thin Ham · 0.12kg

    £19.08/1kg£2.29Aldi UK
1 brand available
Aldi UK

Updating prices — showing the previous selection until the new prices arrive.

  1. 1Specially Selected

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Specially Selected Wafer Thin Ham 0.12kg cheapest?
Aldi UK has the lowest price at £2.29 (£19.08/1 kg).
What is the unit price of Specially Selected Wafer Thin Ham 0.12kg?
Priced per 100g. Aldi UK offers the best value at £1.91/100g.
What is the lowest price ever for Specially Selected Wafer Thin Ham 0.12kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Specially Selected Wafer Thin Ham 0.12kg is £2.29 at Aldi UK (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £2.29 at Aldi UK.