Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls — 209g

As of 30 Sept 2026, Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g is cheapest at Asda at £3.25 (£15.55/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £3.25 at Asda (30 Sept); highest: £3.25 — currently £3.25 at Asda. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£3.25
Average
£3.25
Highest
£3.25
Lowest ever
£3.25 · Sep '26
Highest ever
£3.25 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Yo!

    Yo!Cheapest

    Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls · 209g

    £15.55/1kg£3.25Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Yo!

    Yo!Cheapest

    Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls · 209g

    £15.55/1kg£3.25Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Yo!

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g cheapest?
Asda has the lowest price at £3.25 (£15.55/1 kg).
What is the unit price of Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £1.55/100g.
What is the lowest price ever for Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Yo! Chicken Katsu Dragon Rolls 209g is £3.25 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £3.25 at Asda.