Tesco Greek Style Honey Yogurt — 450g

As of 30 Sept 2026, Tesco Greek Style Honey Yogurt 450g is cheapest at Tesco at £1.70 (£3.78/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £1.70 at Tesco (30 Sept); highest: £1.70 — currently £1.70 at Tesco. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.70
Average
£1.70
Highest
£1.70
Lowest ever
£1.70 · Jul '26
Highest ever
£1.70 · Jul '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Tesco

    TescoCheapest

    Tesco Greek Style Honey Yogurt · 450g

    £3.78/1kg£1.70Tesco

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Tesco

    TescoCheapest

    Tesco Greek Style Honey Yogurt · 450g

    £3.78/1kg£1.70Tesco
1 brand available
Tesco
  1. 1Tesco

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Tesco Greek Style Honey Yogurt 450g cheapest?
Tesco has the lowest price at £1.70 (£3.78/1 kg).
What is the unit price of Tesco Greek Style Honey Yogurt 450g?
Priced per 100g. Tesco offers the best value at £0.38/100g.
What is the lowest price ever for Tesco Greek Style Honey Yogurt 450g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Tesco Greek Style Honey Yogurt 450g is £1.70 at Tesco (30 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is £1.70 at Tesco.