Yo! Sweet & Sticky Teriyaki — 100g

As of 4 Oct 2026, Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g is cheapest at Asda at £1.20 (£12.00/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.20 at Morrisons (4 Oct); highest: £1.20 — currently £1.20 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.20
Average
£1.20
Highest
£1.20
Lowest ever
£1.20 · Oct '26
Highest ever
£1.20 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Yo!

    Yo!Cheapest

    Yo! Sweet & Sticky Teriyaki · 100g

    £12.00/1kg£1.20Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Yo!

    Yo!Cheapest

    Yo! Sweet & Sticky Teriyaki · 100g

    £12.00/1kg£1.20Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Which store is cheaper?

Frequently asked questions

Where is Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.20 (£12.00/1 kg).
How much does Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g cost?
Prices range from £1.20 to £1.20 across 2 UK supermarkets. The average price is £1.20.
What is the unit price of Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £1.20/100g.
Which supermarkets sell Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g?
Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g is available at Asda and Morrisons.
What is the lowest price ever for Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Yo! Sweet & Sticky Teriyaki 100g is £1.20 at Morrisons (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.20 at Asda.