Telma Tomato Soup With Croutons — 2 x 31g

As of 1 Oct 2026, Telma Tomato Soup With Croutons 2 x 31g is cheapest at Sainsbury's at £1.45 (£23.39/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.45 at Sainsbury's (1 Oct); highest: £1.45 — currently £1.45 at Sainsbury's. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.45
Average
£1.45
Highest
£1.45
Lowest ever
£1.45 · Oct '26
Highest ever
£1.45 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Telma Tomato Soup With Croutons

    Telma Tomato Soup With CroutonsCheapest

    2 x 31g

    £23.39/1kg£1.45Sainsbury's

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Telma Tomato Soup With Croutons

    Telma Tomato Soup With CroutonsCheapest

    2 x 31g

    £23.39/1kg£1.45Sainsbury's
1 brand available
Sainsbury's
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Telma Tomato Soup With Croutons 2 x 31g cheapest?
Sainsbury's has the lowest price at £1.45 (£23.39/1 kg).
What is the unit price of Telma Tomato Soup With Croutons 2 x 31g?
Priced per 100g. Sainsbury's offers the best value at £2.34/100g.
What is the lowest price ever for Telma Tomato Soup With Croutons 2 x 31g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Telma Tomato Soup With Croutons 2 x 31g is £1.45 at Sainsbury's (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.45 at Sainsbury's.