Scentcerity Room Spray — 0.24L
As of 2 Oct 2026, Scentcerity Room Spray 0.24L is cheapest at Aldi UK at £0.69 (£2.88/1 L) in United Kingdom.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: £0.69 at Aldi UK (2 Oct); highest: £0.69 — currently £0.69 at Aldi UK. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- £0.29/100ml
- Average
- £0.29/100ml
- Highest
- £0.29/100ml
3 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scentcerity | 0.24L | £0.69 | £0.29/100mlBest | In stock | 2 Oct | |
| Scentcerity | 0.24L | £0.69 | £0.29/100ml | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Aldi UKPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Scentcerity Room Spray 0.24L cheapest?
- Aldi UK has the lowest price at £0.69 (£2.88/1 L).
- What is the unit price of Scentcerity Room Spray 0.24L?
- Priced per 100ml. Aldi UK offers the best value at £0.29/100ml.
- What is the lowest price ever for Scentcerity Room Spray 0.24L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Scentcerity Room Spray 0.24L is £0.69 at Aldi UK (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £0.69 at Aldi UK.