Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker — 23g
As of 30 Sept 2026, Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g is cheapest at Asda at £1.00 (£43.48/1 kg) in United Kingdom.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: £1.00 at Morrisons (30 Sept); highest: £1.00 — currently £1.00 at Asda. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- £1.00
- Average
- £1.00
- Highest
- £1.00
At the average price
3 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
1 brand available
Asda
MorrisonsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g cheapest?
- Asda has the lowest price at £1.00 (£43.48/1 kg).
- How much does Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g cost?
- Prices range from £1.00 to £1.00 across 2 UK supermarkets. The average price is £1.00.
- What is the unit price of Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g?
- Priced per 100g. Asda offers the best value at £4.35/100g.
- Which supermarkets sell Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g?
- Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g is available at Asda and Morrisons.
- What is the lowest price ever for Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Colman's Salt & Pepper Chicken Meal Maker 23g is £1.00 at Morrisons (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £1.00 at Asda.