Oreo Mini Biscuits Standard — 6 x 19g

As of 1 Oct 2026, Oreo Mini Biscuits Standard 6 x 19g is cheapest at Asda at £1.24 (£10.88/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.24 at Asda (1 Oct); highest: £1.24 — currently £1.24 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.24
Average
£1.24
Highest
£1.24
Lowest ever
£1.24 · Oct '26
Highest ever
£1.24 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Oreo

    OreoCheapest

    Oreo Mini Biscuits Standard · 6 x 19g

    £10.88/1kg£1.24Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Oreo

    OreoCheapest

    Oreo Mini Biscuits Standard · 6 x 19g

    £10.88/1kg£1.24Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Oreo

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Oreo Mini Biscuits Standard 6 x 19g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.24 (£10.88/1 kg).
What is the unit price of Oreo Mini Biscuits Standard 6 x 19g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £1.09/100g.
What is the lowest price ever for Oreo Mini Biscuits Standard 6 x 19g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Oreo Mini Biscuits Standard 6 x 19g is £1.24 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.24 at Asda.

Categories