Itsu Katsu Curry Noodles & Broth — 63g

As of 2 Oct 2026, Itsu Katsu Curry Noodles & Broth 63g is cheapest at Asda at £1.49 (£23.65/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.49 at Asda (2 Oct); highest: £1.49 — currently £1.49 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.49
Average
£1.49
Highest
£1.49
Lowest ever
£1.49 · Oct '26
Highest ever
£1.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Itsu

    ItsuCheapest

    Itsu Katsu Curry Noodles & Broth · 63g

    £23.65/1kg£1.49Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Itsu

    ItsuCheapest

    Itsu Katsu Curry Noodles & Broth · 63g

    £23.65/1kg£1.49Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Itsu

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Itsu Katsu Curry Noodles & Broth 63g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.49 (£23.65/1 kg).
What is the unit price of Itsu Katsu Curry Noodles & Broth 63g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £2.37/100g.
What is the lowest price ever for Itsu Katsu Curry Noodles & Broth 63g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Itsu Katsu Curry Noodles & Broth 63g is £1.49 at Asda (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.49 at Asda.