L'Or Supremo Capsules — 40 perpack
Lowest recorded price: £2.90 at Sainsbury's (15 Jul); highest: £10.00. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- £4.81/100g
- Average
- £4.81/100g
- Highest
- £4.81/100g
At the average price
Sainsbury's · 208gLast seen 15 Jul£4.81/100g
Tesco · 208gLast seen 15 Jul£4.81/100g
Sainsbury's · StandardLast seen 15 Jul£5.58/100g
4 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| L'Or | 208g | £10.00 | £4.81/100g | In stock | 15 Julout of date · not compared | |
| L'Or | 208g | £10.00 | £4.81/100g | In stock | 15 Julout of date · not compared | |
| L'Or | Standard | £2.90 | £5.58/100g | In stock | 15 Julout of date · not compared | |
| L'Or | 40 perpack | £10.00 | — | In stock | 15 Julout of date · not compared | |
| L'Or | 52g | £4.25 | — | In stock | 15 Julout of date · not compared |
£10.00£4.81/100g
L'Or · 208g
£10.00£4.81/100g
L'Or · 208g
£2.90£5.58/100g
L'Or · Standard
£10.00
L'Or · 40 perpack
£4.25
L'Or · 52g
1 brand available
Morrisons
Sainsbury's
Tesco- 1

TescoSupremo · 208g£48.08/1kg£10.00Last seen 15 Jul · not compared
Sainsbury'sSupremo · 208g£48.08/1kg£10.00Last seen 15 Jul · not compared
Sainsbury'sSupremo · Standard£55.77/1kg£2.90Last seen 15 Jul · not compared
MorrisonsSupremo · 52g£4.25Last seen 15 Jul · not compared3 for £8.49
MorrisonsSupremo · 40 perpack£10.00Last seen 15 Jul · not compared
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- What is the lowest price ever for L'Or Supremo Capsules 40 perpack?
- The lowest price OpenOrder has recorded for L'Or Supremo Capsules 40 perpack is £2.90 at Sainsbury's (15 Jul), since we began tracking in Jul 2026.