Tarczynski Pork Kabanos — 105g
As of 1 Oct 2026, Tarczynski Pork Kabanos 105g is cheapest at Asda at £2.57 (£24.48/1 kg) in United Kingdom — about 3% below the 2-retailer average of £2.64.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: £2.55 at Morrisons (15 Jul); highest: £2.70 — currently £2.57 at Asda. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- £1.35/100g
- Average
- £1.35/100g
- Highest
- £2.45/100g
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tarczynski | 200g | £2.70 | £1.35/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Tarczynski | 105g | £2.57 | £2.45/100g | In stock | 1 Oct | |
| Tarczynski | 105g | £2.70 | — | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Asda
Morrisons
Sainsbury'sPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Tarczynski Pork Kabanos 105g cheapest?
- Asda has the lowest price at £2.57 (£24.48/1 kg).
- How much does Tarczynski Pork Kabanos 105g cost?
- Prices range from £2.57 to £2.70 across 2 UK supermarkets. The average price is £2.64.
- What is the unit price of Tarczynski Pork Kabanos 105g?
- Priced per 100g. Asda offers the best value at £2.45/100g.
- Which supermarkets sell Tarczynski Pork Kabanos 105g?
- Tarczynski Pork Kabanos 105g is available at Asda and Morrisons.
- What is the lowest price ever for Tarczynski Pork Kabanos 105g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Tarczynski Pork Kabanos 105g is £2.55 at Morrisons (15 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is £2.57 at Asda.

