Asda Strawberry Yogurt Pouches — 4 x 80g

As of 1 Oct 2026, Asda Strawberry Yogurt Pouches 4 x 80g is cheapest at Asda at £2.00 (£6.25/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: £2.00 at Asda (1 Oct); highest: £2.00 — currently £2.00 at Asda. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£2.00
Average
£2.00
Highest
£2.00
Lowest ever
£2.00 · Oct '26
Highest ever
£2.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Strawberry Yogurt Pouches · 4 x 80g

    £6.25/1kg£2.00Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Asda

    AsdaCheapest

    Asda Strawberry Yogurt Pouches · 4 x 80g

    £6.25/1kg£2.00Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Asda

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Asda Strawberry Yogurt Pouches 4 x 80g cheapest?
Asda has the lowest price at £2.00 (£6.25/1 kg).
What is the unit price of Asda Strawberry Yogurt Pouches 4 x 80g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £0.63/100g.
What is the lowest price ever for Asda Strawberry Yogurt Pouches 4 x 80g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Asda Strawberry Yogurt Pouches 4 x 80g is £2.00 at Asda (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £2.00 at Asda.

Categories