Kinder Snack Bar Standard — 126g

As of 2 Oct 2026, Kinder Snack Bar Standard 126g is cheapest at Aldi UK at £1.69 (£1.34/100 g) in United Kingdom.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.69 at Aldi UK (1 Oct); highest: £1.69 — currently £1.69 at Aldi UK. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.69
Average
£1.69
Highest
£1.69
Lowest ever
£1.69 · Oct '26
Highest ever
£1.69 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Kinder

    KinderCheapest

    Kinder Snack Bar Standard · 126g

    £1.34/100g£1.69Aldi UK

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Kinder

    KinderCheapest

    Kinder Snack Bar Standard · 126g

    £1.34/100g£1.69Aldi UK
1 brand available
Aldi UK
  1. 1Kinder

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Kinder Snack Bar Standard 126g cheapest?
Aldi UK has the lowest price at £1.69 (£1.34/100 g).
What is the unit price of Kinder Snack Bar Standard 126g?
Priced per 100g. Aldi UK offers the best value at £1.34/100g.
What is the lowest price ever for Kinder Snack Bar Standard 126g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Kinder Snack Bar Standard 126g is £1.69 at Aldi UK (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.69 at Aldi UK.

Categories