One Living Kombucha Ginger & Turmeric — 330ml
As of 2 Oct 2026, One Living Kombucha Ginger & Turmeric 330ml is cheapest at Sainsbury's at £1.95 (£5.91/1 L) in United Kingdom.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: £1.95 at Sainsbury's (1 Oct); highest: £4.50 — currently £1.95 at Sainsbury's. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 2 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- £0.45/100ml
- Average
- £0.45/100ml
- Highest
- £0.45/100ml
Sainsbury's · StandardNow£0.45/100mlAll-time low
Sainsbury's · 750mlNow£0.47/100ml
Sainsbury's · 330mlNow£0.59/100ml
4 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| One Living | Standard | £4.50 | £0.45/100mlBest | In stock | 1 Oct | |
| One Living | 750ml | £3.50 | £0.47/100ml | In stock | 1 Oct | |
| One Living | 330ml | £1.95 | £0.59/100ml | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Sainsbury'sPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is One Living Kombucha Ginger & Turmeric 330ml cheapest?
- Sainsbury's has the lowest price at £1.95 (£5.91/1 L).
- What is the unit price of One Living Kombucha Ginger & Turmeric 330ml?
- Priced per 100ml. Sainsbury's offers the best value at £0.59/100ml.
- What is the lowest price ever for One Living Kombucha Ginger & Turmeric 330ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for One Living Kombucha Ginger & Turmeric 330ml is £1.95 at Sainsbury's (1 Oct), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is £1.95 at Sainsbury's.


