Whiskas Duo Dry Surf & Turf — 0.8kg

As of 2 Oct 2026, Whiskas Duo Dry Surf & Turf 0.8kg is cheapest at Aldi UK at £2.99 (£3.74/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: £2.99 at Aldi UK (1 Oct); highest: £2.99 — currently £2.99 at Aldi UK. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£2.99
Average
£2.99
Highest
£2.99
Lowest ever
£2.99 · Oct '26
Highest ever
£2.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Whiskas

    WhiskasCheapest

    Whiskas Duo Dry Surf & Turf · 0.8kg

    £3.74/1kg£2.99Aldi UK

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Whiskas

    WhiskasCheapest

    Whiskas Duo Dry Surf & Turf · 0.8kg

    £3.74/1kg£2.99Aldi UK
1 brand available
Aldi UK
  1. 1Whiskas

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Whiskas Duo Dry Surf & Turf 0.8kg cheapest?
Aldi UK has the lowest price at £2.99 (£3.74/1 kg).
What is the unit price of Whiskas Duo Dry Surf & Turf 0.8kg?
Priced per 100g. Aldi UK offers the best value at £0.37/100g.
What is the lowest price ever for Whiskas Duo Dry Surf & Turf 0.8kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Whiskas Duo Dry Surf & Turf 0.8kg is £2.99 at Aldi UK (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £2.99 at Aldi UK.

Categories