Loacker Napolitaner Wafer — 90g

As of 2 Oct 2026, Loacker Napolitaner Wafer 90g is cheapest at Sainsbury's at £1.35 (£15.00/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: £1.35 at Sainsbury's (1 Oct); highest: £1.35 — currently £1.35 at Sainsbury's. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.35
Average
£1.35
Highest
£1.35
Lowest ever
£1.35 · Oct '26
Highest ever
£1.35 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Loacker

    LoackerCheapest

    Loacker Napolitaner Wafer · 90g

    £15.00/1kg£1.35Sainsbury's

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Loacker

    LoackerCheapest

    Loacker Napolitaner Wafer · 90g

    £15.00/1kg£1.35Sainsbury's
1 brand available
Sainsbury's
  1. 1Loacker

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Loacker Napolitaner Wafer 90g cheapest?
Sainsbury's has the lowest price at £1.35 (£15.00/1 kg).
What is the unit price of Loacker Napolitaner Wafer 90g?
Priced per 100g. Sainsbury's offers the best value at £1.50/100g.
What is the lowest price ever for Loacker Napolitaner Wafer 90g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Loacker Napolitaner Wafer 90g is £1.35 at Sainsbury's (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £1.35 at Sainsbury's.