Kopparberg Strawberry & Lime Cider — 4 x 330ml
As of 2 Oct 2026, Kopparberg Strawberry & Lime Cider 4 x 330ml is cheapest at Sainsbury's at £4.00 (£3.03/1 L) in United Kingdom.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: £1.75 at Sainsbury's (2 Oct); highest: £4.00 — currently £4.00 at Sainsbury's. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- £0.30/100ml
- Average
- £0.30/100ml
- Highest
- £0.30/100ml
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kopparberg | 4 x 330ml | £4.00 | £0.30/100mlBest | In stock | 2 Oct | |
| Kopparberg | 50 cl | £1.75 | £0.35/100ml | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Sainsbury'sPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Kopparberg Strawberry & Lime Cider 4 x 330ml cheapest?
- Sainsbury's has the lowest price at £4.00 (£3.03/1 L).
- What is the unit price of Kopparberg Strawberry & Lime Cider 4 x 330ml?
- Priced per 100ml. Sainsbury's offers the best value at £0.30/100ml.
- What is the lowest price ever for Kopparberg Strawberry & Lime Cider 4 x 330ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Kopparberg Strawberry & Lime Cider 4 x 330ml is £1.75 at Sainsbury's (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is £4.00 at Sainsbury's.

