Borough Broth Fish Bone — 324g
As of 30 Sept 2026, Borough Broth Fish Bone 324g is cheapest at Sainsbury's at £5.00 (£15.43/1 kg) in United Kingdom.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: £5.00 at Tesco (30 Sept); highest: £5.00 — currently £5.00 at Sainsbury's. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- £1.54/100g
- Average
- £1.54/100g
- Highest
- £1.54/100g
3 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Borough Broth | Standard | £5.00 | £1.54/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Borough Broth | 324g | £5.00 | £1.54/100g | In stock | 30 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Sainsbury's
TescoPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Borough Broth Fish Bone 324g cheapest?
- Sainsbury's has the lowest price at £5.00 (£15.43/1 kg).
- What is the unit price of Borough Broth Fish Bone 324g?
- Priced per 100g. Sainsbury's offers the best value at £1.54/100g.
- What is the lowest price ever for Borough Broth Fish Bone 324g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Borough Broth Fish Bone 324g is £5.00 at Tesco (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £5.00 at Sainsbury's.

