Marmite Cheese Minis — 5 x 20g

As of 30 Sept 2026, Marmite Cheese Minis 5 x 20g is cheapest at Asda at £1.90 (£19.00/1 kg) in United Kingdom.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: £1.90 at Asda (30 Sept); highest: £1.90 — currently £1.90 at Asda. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
£1.90
Average
£1.90
Highest
£1.90
Lowest ever
£1.90 · Sep '26
Highest ever
£1.90 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Marmite

    MarmiteCheapest

    Marmite Cheese Minis · 5 x 20g

    £19.00/1kg£1.90Asda

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Marmite

    MarmiteCheapest

    Marmite Cheese Minis · 5 x 20g

    £19.00/1kg£1.90Asda
1 brand available
Asda
  1. 1Marmite

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Marmite Cheese Minis 5 x 20g cheapest?
Asda has the lowest price at £1.90 (£19.00/1 kg).
What is the unit price of Marmite Cheese Minis 5 x 20g?
Priced per 100g. Asda offers the best value at £1.90/100g.
What is the lowest price ever for Marmite Cheese Minis 5 x 20g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Marmite Cheese Minis 5 x 20g is £1.90 at Asda (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is £1.90 at Asda.